KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14413544
nr 1441 3544
Nutida konstnär. Signerad Linnea Larsson, New York. Signerad. Olja på duk, 55x46, oramad
Utrop:
2.000 kr
Såld:
2.600 kr
måndag 10 januari 2022
kl 21:04:15
1.500 kr
1.700 kr
2.200 kr
2.200 kr
2.000 kr
2.200 kr (Budbetjänt)
2.400 kr